12 вересня – концерт New Era Orchestra на ГОГОЛЬFEST 2010

теґи: New Era Orchestra, ГОГОЛЬFEST 2010, Тетяна Калініченко, концерт

12 вересня диригент Тетяна Калініченко і камерний оркестр «New Era Orchestra» представлять оригінальні прем’єри музичних творів на Камерній сцені Міжнародного фестивалю сучасного мистецтва «ГОГОЛЬFEST 2010».

Програма концерту:
І відділ:
– Йоун Лейфс. «Consolation», оп. 66. Прем’єра!
– Дмитро Шостакович. Камерна симфонія для струнного оркестру, оп. 110А, аранжування Р. Баршая.

ІІ відділ:
– Джованні Солліма. «Violoncelles, Vibrez!» для двох віолончелей і струнного оркестру.
Солісти: Святослав Боровик (віолончель) та Ігор Пацовський (віолончель).
– Леонід Десятников. Саундтреки до кінофільму «Москва»: «Пролог», «Колыбельная», «Баркарола», «Колхозная песня про Москву». Прем’єра!
Солісти: Соломія Приймак (сопрано), Вікторія Осадчук (меццо-сопрано) та Валентина Лонська (естрадний вокал).
– Альфред Шнітке. Фантазія «Птица-тройка» за музикою до кінофільму «Мертвые души». Автор інтерпретації – Максим Абакумов. Прем’єра!

Унікальний простір «ГОГОЛЬFEST 2010» дозволяє поєднати в одній концертній програмs кардинально різні, на перший погляд, музичні твори.

Вплив музики Дмитра Шостаковича колосальний. І виконання саме цього твору композитора найбільш органічно для ГогольФесту 2010. Неймовірна щирість, глибина думки, біль душі до крику при величезній внутрішній силі – усе це є в Камерній симфонії для струнного оркестру, оп. 110А.
Продовжуючи співпрацю з російським композитором Леонідом Десятниковим (нар. у Харкові, з 2009 р. – художній керівник «Большого театра», Москва), оркестр представить кілька саундтреків до фільму «Москва», за які композитор отримав Гран-Прі Міжнародного Бієннале «Музики у кіно» 2002 р. Парадоксально поєднуючи барокову музику, кремлівські куранти, патріотичні радянські пісні і середньовічну лицарську лірику про трьох райських птахів, композитор передає дух місця, де одночасно поєднались кілька несумісних вимірів. Характер сюїти «Птица-тройка» визначає фраза «Русь, куда ж несешься ты?» з поеми «Мертві душі» Миколи Гоголя.

12 вересня 2010 р. (неділя)
Кіностудія ім. О. Довженка, просп. Перемоги, 44.
Початок о 17:00, Камерна сцена. Вхід вільний.

www.NewEraOrchestra.com